עו"ד סיון שחר

"המוסר וציוויו נדמים הם לאגם מים טהורים, והמשפט וציוויו נדמים הם לחבצלות מים (נימפאות) הטובלות במים, הפרוסות על פני המים והשואבות מן המים חיים ועוצמה. המוסר מזין את המשפט בשורשיו והוא אף על סביבותיו של המשפט. יש מהם מפרחי חבצלות המים הנותנים תוקף משפטי לציוויי מוסר; יש שפרחי החבצלות משמשים מושגי מסגרת במשפט הנמלאים תוכן בציוויי המוסר, מוסר אישי ומוסר חברתי: כך המושגים "מוסר" ו"צדק" וכך מושג "תום הלב".(השופט חשין, ע"א 3798/94 פלוני נ' פלונית).

עורכת הדין סיון שחר היא שותפה מייסדת, ומנהלת משרד "שחר, חן – עורכי דין ומגשרים". עו"ד שחר בוגרת הפקולטה למשפטים (LL.B) ובוגרת תואר ראשון בכלכלה (B.A) מאוניברסיטת חיפה. עו"ד שחר היא בעלת ניסיון רב במשפט האזרחי – מסחרי על כל גווניו. עו"ד שחר מלומדת היטב בביצוע עסקאות מקרקעין מורכבות, עסקאות תמ"א 38, תכנוני מס, סכסוכי שכנים וליווי של הליכי תכנון ובניה. כמו כן, לעו"ד שחר ניסיון בתחום בדיני חוזים, דיני צוואות וירושות, ואף הוסמכה לערוך ייפוי כוח מתמשך, על ידי משרד המשפטים.

עו"ד שחר מאמינה שכל לקוח הוא עולם ומלואו. לכן, ניתנת תשומת לב רבה להבנת התמונה הרחבה של צרכי הלקוח והאינטרסים שלו. כמו כן, לאור הבנת הרגישות והמורכבות שטומן בחובו ההליך המשפטי, ניתן דגש מיוחד לשיתוף הלקוח בכל ההליך המשפטי, מתוך הבנה ששיתוף שכזה מהווה תנאי הכרחי לטיפול מקצועי, שיבטיח את זכויותיו של הלקוח.