ניצחון גדול למשרדנו – משרדנו ייצג חייל בשירות קבע, שזכה במענק שחרור לפנסיה מלאה, בשווי כולל של כ- 5 מיליון שקלים!

בועז קוטלר (שם בדוי) הגיע למשרדנו לפני כשנה, כשהוא רוצה לפרוש משירות הקבע שלו, מסיבות רפואיות.
נשמע קל? הבעיה היא שצה"ל לא היה מוכן לאפשר לבועז לצאת לפנסיה מוקדמת. "אם אתה רוצה לפרוש, אתה מוזמן להתפטר. אבל פנסיה מצה"ל – לא תקבל", כך אמרו לבועז באגף כוח האדם.

בזכות הייצוג של משרדנו, צה"ל הסכים לשחרר את בועז מסיבות רפואיות. כך, בועז זכה במענק פרישה לפנסיה מלאה בשווי של כ- 5 מיליון שקלים.

בשביל בועז, ההבדל בין פרישה מנימוקים רפואיים, לבין פיטורין הוא הבדל עצום. אם צה"ל ישחרר את בועז מסיבות רפואיות, בועז יזכה בפנסיה בגובה של כ- 10,000 שח בכל חודש, מענק שחרור בגובה של כ- 250,000 ועוד שלל הטבות. אם בועז יתפטר, או יפוטר, שלא מסיבות רפואיות, הוא לא יזכה ליהנות מההטבות שלל איש קבע משוחרר, והוא ישתחרר מצה"ל, בלי כל הטבה כלכלית כמעט.

בשביל בועז, להשתחרר מסיבות רפואיות זה כמו לזכות בפרס הראשון בלוטו. כל שחרור מסיבה אחרת היא הורדה לטמיון של למעלה מ- 20 שנות שירות צבאי.

וכאן אנחנו נכנסנו לתמונה. למדנו את ההיסטוריה הרפואית של בועז, הסתייענו במומחים רפואיים בעלי שיעור קומה שליוו אותנו בתהליך, הגשנו חוות דעת רפואיות, וניהלנו דיונים מול ראש אגף כוח אדם בצה"ל. הכל – במטרה אחת: לשחרר את בועז מסיבות רפואיות, המעניקות לו את כל הזכויות הסוציאליות.

ואכן, לפני ימים אחדים הגיעה הבשורה: הצלחנו להוכיח שבועז אינו כשיר לשירות, ויש לשחרר אותו מצה"ל, משיקולים רפואיים. וכמובן, בועז זכה במענק שחרור ופנסיה, בשווי כולל של כ- 5 מיליון שקלים.

כבוד גדול, וזכות גדולה, לייצג את חיילי צה"ל – ולנצח!